Závesy DimOut závesy

Najoverenejší materiál, ktorý vždy spoľahlivo docieli spokojnosť každého klienta u nás nájdete dimoutové látky od každého výrobcu. Dimout je naozaj veľmi obľúbený materiál pre jeho nenáročnosť s údržbou aj po 10-15-tich rokoch používania. Príďte si vybrať ...

DimOut závesy

DimOut závesy

Dimout Závesy:

Dimout závesy sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi miernym stmavením miestnosti a zachovaním určitého množstva prírodného svetla. Priepustnosť svetla tohto materiálu totiž reguluje aj jeho farebný odtieň, preto je percentuálna škála zatemnenia široká. Tieto závesy sú navrhnuté tak, aby tlmili svetlo, ale nie úplne blokovali. Poskytujú dostatok súkromia a umožňujú vám vychutnať si jemnú atmosféru, zatiaľ čo stále chránia pred nežiaducim prenikaním slnečného žiarenia. Dimout závesy sú ideálne pre miestnosti, kde chcete mať kontrolu nad intenzitou svetla, ako sú napríklad obývacie izby, kancelárie alebo detské izby.

Spolupracujte s nami a nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trendmi vylepšenými o skúsenosti z našej praxe.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť útulný a štýlový interiér s pomocou dimoutových závesov, ktoré budú presne podľa vášho vkusu a potrieb.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Pozrite si naše realizácie kde sme použili DimOut závesy a presvedčte sa o našej kvalite.

Pozrite si naše realizácie kde sme použili DimOut závesy a presvedčte sa o našej kvalite.

Kontaktujte nás
Napíšte nám Zavolajte nám