Elitis
Elitis

Elitis: Výnimočné látky a tapety, Ferrari medzi dodávateľmi

Založená v roku 1988, je renomovaná francúzska značka tapiet, dekoračných látok a obkladov stien. Patrice Marraud des Grottes, zakladateľ, začal ponúkať farebné a inovatívne tapety, ktoré podľa neho na trhu chýbali. Dnes, po vyše 30 rokoch, majú neuveriteľne talentovaný tím dizajnérov a kreatívcov a sú hrdí, že môžu svoju filozofiu preniesť do látok, tapiet a doplnkov, ktoré zdieľajú s globálnym publikom.

Jeho produkty sú ako Ferrari medzi luxusnými značkami - ponúkajú nekonečné možnosti vo vzoroch a materiáloch. Elitis sa vo svojich kolekciách často hrá s farbami, kombinuje rôzne materiály a ich vlastnosti, čím vytvára jedinečné diela.

Elitis je schopný splniť každú požiadavku klienta vďaka svojej širokej palete možností. Jeho látky a tapety zaujmú svojim výnimočným dizajnom a kvalitou. S nimi môžete vytvoriť jedinečný štýlový interiér, ktorý zaujme každého.

Okrem toho je komunikácia s Elitis úžasná. Po rokoch spolupráce sme sa stali nielen obchodnými partnermi, ale aj priateľmi. Toto priateľstvo prináša úplne nový pohľad na prácu a robí ju potešením.

Spojte sa s nami a objavujte nekonečné možnosti, ktoré Elitis ponúka. Jeho látky a tapety vám pomôžu vytvoriť si štýlový a jedinečný priestor. S našou pomocou si môžete vybrať tie správne produkty a pretransformovať tak svoj interiér do luxusného a pôsobivého prostredia.

Napíšte nám Zavolajte nám