Koberec je koberec. Žiadna podlaha ani s najmodernejšími vlastnosťami nedokáže prekonať ten pocit, keď ráno bosou nohou stúpite z postele na jemnučké, teplé, mäkké kobercové vlákna. Je to hipoterapia, je to masáž nôh, chodenie po obláčiku. Áno, nie do každej miestnosti sú vhodné, áno, musíte myslieť na to, koľko nôh po koberci prejde, čo všetko na koberec môže padnúť alebo byť položené a áno, o koberec sa treba starať. No napriek tomu je koberec dôvod, prečo sa doma cítime doma, prečo je v kancelárií lepšia nálada, prečo sa vaša návšteva prirodzene posadí tam, kam siaha koberec. 

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Dodávatelia

Tradícia poprednej nemeckej značky siaha až do konca 19. storočia, kde bratia Vorwerkovci inšpirovaní inováciami anglických predkov založili v Nemecku továreň na výrobu kobercov. Vraj to bolo jediné a to najdôležitejšie, na čo jej zakladatelia v ich životoch mysleli a všetko ostatné šlo bokom. Táto tradícia pretrvala dodnes, spolu s odkazom, ktorý sa nesie po celé generácie: Vždy priame a pevné (výrobky) ako ozubené koleso.

Belgická firma, ktoré svoje koberce nazýva ako koberce, ktoré najviac na svete odpúšťajú. Aj keď sme zvyknutí, že do niektorých domácností, napríklad so zviertkami alebo malými deťmi, koberce nepatria, Lano carpet sa to snažia vyvrátiť a vďaka inovatívnym moderným technológiám ponúkajú koberce skutočne pre každého. Okrem bežných kobercov ponúkajú aj originálne a veľmi prírodne vyzerajúce zelené kobercové trávniky. 

Jeden z našich najobľúbenejších dodávateľov kobercov a koberčekov. Carlo a Valentina Erba sa oddelili sa od rodinnej firmy Indikon, aby sa ešte viac mohli sústrediť na to, čo ich napĺňa – plne prispôsobiteľné koberce pre požiadavky ich zákazníkov. Ak hovoríme o „plne prispôsobiteľných“ výrobkoch, myslíme to doslovne. Ich koberce je možné prispôsobiť nie len rozmermi, tvarom, voľbou vzorov, zakončení, ale dokonca aj dĺžka vlasu na jednom koberci sa môže líšiť. Čim dokážeme aj na koberci vytvoriť veľmi zaujímavý a nevšedný troj dimenzný zážitok. Carpet edition hovorí, že z ich dieľne vychádzajú nenapodobiteľné a unikátne koberce. 

Všetky služby

Závesy

Luxusné závesy na mieru

Zistiť viac

Tapety

Luxusné tapety

Zistiť viac

Koberce

Luxusné a kvalitné koberce - domov aj do kancelárie

Zistiť viac