O NÁS

Tím Artehouse

01.

Láska na prvý dotyk

Už od vzniku spoločnosti Curtain Service, s. r. o., predchodkyňe dnešného Arte House, sme snívali o tom, že našim klientom budeme poskytovať čo najlepší a nakomplexnejší servis. Tento sen sa nám podarilo splniť v lete 2021, kedy sme otvorili náš prvý showroom a priniesli tak nový – fyzický rozmer zákazníckeho servisu. Veríme totiž, že je pre našich klientov nanajvýš dôležité, aby mali pri výbere materiálov k dispozícii celé naše portfólio, a to na jednom mieste a za asistencie našich vyškolených zamestnancov.

02.

Zo showroomu k Vám domov

Výberom vhodných materiálov sa náš zákaznícky servis ani zďaleka nekončí. Arte House Vám s radosťou zabezpečí aj odbornú montáž a pokládku roletových systémov, záclon a závesov, a to do akéhokoľvek priestoru. Okrem toho Vám radi pomôžeme aj s inštaláciou a servisom tapiet či kobercov, ktorých široký výber môžete taktiež nájsť v našom showroome.

03.

Do posledného detailu

Sme si vedomí toho, že na vytvorenie čo najdokonalejšieho dojmu z ineriéru je dôležité, aby jednotlivé prvky interiéru spolu komunikovali. Jedným zo spôsobov ako dosiahnuť túto rovnováhu je napríklad výroba vankúšov a ďalších textilných doplnkov na mieru, a to zo závesových materiálov. Vďaka tomuto detailu pôsobí výsledný interiér krásne celistvo a tým pádom aj omnoho útulnejšie.

04.

Nadčasová záležitosť

Keďže v Arte House veríme, že bývanie je nadčasová záležitosť, snažíme sa preto zaistiť aj nadčasovú starostlivosť o klienta a o vami zakúpené produkty. Preto Vám zabezpečujeme pravidelnú odbornú údržbu a čistenie všetkých závesov a záclon spolu s výmenou poškodených háčikov či ďalších súčiastok.

Tak, aby bolo Vaše bývanie vždy umeleckým zážitkom.