Závesné systémy

- HLINÍKOVÉ PROFILY
- ZÁVESOVÉ TYČE
- GARNIŽE
- ZÁCLONOVÉ TYČE
- ZÁCLONOVÉ KOĽAJNICE


Tieniace systémy

Do niektorého priestoru sa záclona ani záves nehodia. Možno to sami tak cítite alebo vedome viete, že priestor síce potrebuje zútulniť, ale záves to neurobí. Niekde si to jednoducho vyžaduje tieniaci systém a nehovoríme len o kúpeľni či lekárskej ambulancii. Mnoho priestorov a izieb dostane svoj zmysel až po správne vybranom tieniacom systéme. Na výber máme z veľa možností. S hrdosťou hovoríme, že naše možnosti sú v najvyššom štandardne, pretože sme exkluzívnym partnerom nemeckej spoločnosti MHZ, čo sú rollexky vo svete tieniacich systémov.


Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Dodávatelia

Hovoria si architekti ticha a to ich naozaj vystihuje. Práca, systémy, materiály...to všetko je efektné, tiché, príjemné, lahodné. Medzi luxusnými tieniacimi systémami sú určite jednou z top spoločností na svete. Cenovo sú trochu menej dostupní, no ich práca je krásna a stojí za to! Výsledky ich inovácií vidieť často v 5 - hviezdičkoých hoteloch, divadlách či luxusných vilách. 

Náš veľmi obľúbený obchodný partner, ktorý je na trhu už viac ako 90 rokov a snáď už od nepamäti sa drží medzi najlepšími firmami v oblasti tieniacich systémov, zásten na ochranu súkromia a ochrany proti hmyzu. V svojich firemných hodnotách si definovali motto ligh.space.life (v preklade svetlo.priestor.život) a robia všetko preto, aby tieto hodnoty boli zákazníkovi doručené. Zamestnávajú viac ako 1600 odborníkov a odborníčok v oblasti tieniacich systémov. Vysokokvalitná priemyselná výroba zaručuje, že inovácie a know-how sú pretavené do každého jedného z ich výrobkov. Zároveň sú výrobky navrhnuté tak, aby boli energeticky úsporné a funkčné po všetkých stránkach.  Vždy nás prekvapia novým riešením, materiálmi, rýchlosťou, ústretovou komunikáciou a technickou podporou. Sme z nich proste paf.

Taktiež nemecká firma, ktorá funguje na trhu viac než 30 rokov a kvalitou nezaostáva za najlepšími výrobcami tieniacich systémov a systémov proti hmyzu. Ich práca je čiastočne automatizovaná, ale z veľkej časti ručná, preto sme nikdy nemali pochybenie zo strany kvality. Sú vynikajúcou voľbou pre rolety a dvojité rolety. Zaujímavosťou je, že svoj záväzok voči prírode berú naozaj vážne a sami si vyrábajú baliace kartóny na mieru, v ktorých posielajú svoje výrobky zákazníkom, aby ušetrili množstvo baliaceho materiálu.

Všetky služby

Závesy

Luxusné závesy na mieru

Zistiť viac

Tapety

Luxusné tapety

Zistiť viac

Koberce

Luxusné a kvalitné koberce - domov aj do kancelárie

Zistiť viac