V čase, kedy sa miestnosti v developerských projektoch zmenšujú, tapety sa stávajú opäť raz výrazným dizajnovým a luxusným prvkom v byte. Aj napriek tomu, že tapeta potrebuje priestor. Je to preto, že tapeta dokáže z obyčajnej steny urobiť vašu stenu, dokáže nezaujímavej všednej miestnosti vdýchnuť originalitu, vdýchnuť charakter. Tapety šli veľmi zásadne dopredu. V materiáloch, vo vlastnostiach, v dizajne, v aplikácii, v dostupnosti. Ale pozor, nie je tapeta, ako tapeta, aj keď môže byť extra kvalitná a veľmi drahá. Pre vás to nemusí byť riešenie. Stretávame s množstvom požiadavok, no len niektoré sa dajú splniť, alebo sú dobrým riešením. Nechcete, aby bolo vidieť spoje? Nechoďte do lesklých tapiet. Ale zmierte sa s tým, že spojov medzi tapetami sa nezbavíte. A niekedy sa dokonca priznávajú a sú želaným efektom. Často tapety volíte do detských izieb, kde deti radi čmárajú po stenách. Vyčistiť tapetu však môže byť niekedy oveľa komplikovanejšie, než premaľovať stenu. Tapety sú naša láska, pretože možností je nekonečne a radi vás týmto svetom prevedieme.

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Dodávatelia

Elitis je Ferrari medzi nie len medzi látkami ale aj tapetami a aj preto je to jeden z našich najobľúbenejších a najfrekventovanejších dodávateľov. Ponúka nekonečné možnosti čo sa týka vzorov aj materiálov. Vo svojich kolekciách sa často hrá s farbami, kombináciou materiálov a ich vlastnosťami. Akákoľvek požiadavka od klienta dokáže byť splnená širokou paletou možností od Elitis. Navyše je s nimi úžasná komunikácia a po rokoch spolupráce sa voláme aj priateľmi, čo úplne mení pohľad na prácu ako na potešenie.

Náš výnimočný rodinný dodávateľ luxusných tapiet a textílií. Firma pochádza zo Švajčiarska, konkrétne z mesta St. Gallen, ktoré je považované za srdce textilného priemyslu od 13. storočia. Firma Christian Fischbacher je v rukách rovnakej rodiny už 6 generácií! Vyše 200 rokov udávajú trendy v inováciách a kvalite látok a tapiet. Je pre nás obrovská česť, že sa nám nielenže podarilo dostať medzi ich partnerov, nakoľko si svoje kontakty starostlivo vyberajú a strážia. No dnes spokojne povieme, že sú to aj naši priatelia a vieme sa na seba obrátiť s akýmikoľvek náročnými požiadavkami. Ich filozofia, ako pracovať s látkami, je, samozrejme, prvotriedny dizajn, využitie nových technologických postupov a dlhotrvajúce materiály s jedinečnými vlastnosťami.

Náš Villanova dodávateľ síce nemá stáročia histórie za sebou, ale stojí za ňou svetoznáma materská spoločnosť Romo group. Je to dôležité spomenúť, pretože história jej matky dodáva produktom Villanova záruku kvality. A ešte dôležitejšie je povedať, že vďaka jej „mladému veku“ sa nebojí experimentovať a priniesla na trh nevšedné dizajny a riešenia v oblasti textílií a, ako to sami radi nazývajú, dostupný štýl. Osobne s nimi pracujeme veľmi radi, pretože je to mladá dynamická značka, ktorej filozofiou je vytvárať moderné a všestranné látky či tapety. Máme naozaj radi, ak sa vieme na dodávateľa spoľahnúť a pri Villanova sa nám ešte nestalo, aby bola kvalita ich výrobkov sporná či klient nespokojný. Ich dizajnéri sú prítomní pri každom jednom kroku vo výrobe - od navnímania aktuálnych trendov, cez výrobu nového dizajnu až po samotnú výrobu a finalizáciu produktu. Ktorým je v tomto prípade nová záclona, záves či tapeta.

Romo je svetoznáma značka na trhu s luxusnými textíliami, závesmi, záclonami a tapetami a vzišla z materskej spoločnosť ROMO Group, ktorá zastrešuje viaceré značky, s ktorými spolupracujeme. Každá značka má vlastný štýl, materiály aj technológie a vďaka tomu dokáže ROMO ponúkať svetu kvalitu bez kompromisu. Romo založil Robert Mould v roku 1902 a odvtedy sa spoločnosť udržala na trhu ako rodinná firma. Aj v súčasnosti vedie tím dizajnérov talentovaná Emily Mould. A, ako sami o sebe píšu, ich steny v štúdiu sú zdrojom nekonečnej inšpirácie, Alladinovou jaskyňou návrhov, centrom činnosti a kreativity. 

Aj keď sa nazývajú „Čiernou edíciou“, nenechajte sa pomýliť. Táto značka ponúka skutočne nadčasový dizajn svojich tapiet. Zameriavajú sa predovšetkým na vliesové a textílne tapety, aspoň pre nás sú tieto tapety od Black edition výnimočné a radi ich volíme do atypických interiérov. Black edition je taktiež súčasťou svetoznámej Romo group a naša vzájomná komunikácia je vždy zážitok pre nás, aj pre klienta, najmä pri pohľade na výsledok.

Taliansky dodávateľ a veľmi originálny. A to doslova, pretože je jednou z prých značiek, ktorá dala zákazníkom voľnosť v tom, ako vyzerajú ich tapety. Ako? Tak, že si klient zvolí dizajn a Glamora prispôsobia dizajn na stenu. To znamená, že vzor sa môže a nemusí opakovať, môže mať rozne farby, veľkosti, kombináce...vo výsledku je vaša tapeta „ušitá na stenu“ a nik iný rovnakú stenu mať nebude. Chcete vedieť ďalšiu výnimočnosť? Tapety špeciálne do kúpeľne či do wellnes! Vo svojich materiáloch využívajú tenkú vrstvu laminátu, takže aj tapety sa stávajú vodeodolným materiálom, povedzme ako dlaždičky.

Holandský partner, ktorý ponúka opäť širokú škálu vzorov. Od konzervatívnych, jemných, až po zvieracie, šialené, neobyčajné vzory. Obzvlásť máme radi ich detské tapety, ktoré sú podľa nás kombináciou detskej snovej fantázie a ihriska na hranie. Sú cenovo dostupní, veľmi promptní a dôslední vo vybavovaní objednávok. 

Často hovoríme o unikátnom dizajne a inak tomu nebude ani pri tomto našom nemeckom partnerovi. Značku vedie už piata generácia rodiny zakladateľa Johanna Bertrama Schafera. Po celé roky inovovali a ich tapety spoznáte napríklad tým, že mnohé sú akoby svetielkujúce či svietivé, ich vzory majú v sebe permanentne umiestnené štrasové kamienky alebo perličky alebo sú lakované na netkaných podkladoch.  

Poľská firma, ktorá vyrába taktiež originálne tapety na stenu. Vďaka tomu si ich dokáže zákazník prispôsobiť veľkostne alebo vzorom podľa nábytku v miestnosti. To znamená, že zákazník si vyberie vzor, ktorý sa napasuje nad sedačku, stolík, alebo sa vzor opakuje voliteľným spôsobom. Je to dostupnejšia verzia originálnych tapiet. 

Všetky služby

Závesy

Luxusné závesy na mieru

Zistiť viac

Tapety

Luxusné tapety

Zistiť viac

Koberce

Luxusné a kvalitné koberce - domov aj do kancelárie

Zistiť viac