Luxusné tapety
Luxusné tapety
Luxusné tapety

Luxusné tapety

Ponúkame široký výber štýlov, vzorov a farieb, aby ste mohli vyjadriť svoju jedinečnosť a estetiku vo vašom domove.

Zobraziť viac

Kvalitné tapety na stenu pre váš dokonalý domov

Tapety sa opäť raz stávajú výrazným dizajnovým a luxusným prvkom v bytoch, domoch, komerčných priestoroch či kúpeľniach a wellnessoch. Aj napriek tomu, že tapeta potrebuje svoj priestor, dokáže z obyčajnej steny urobiť vašu stenu a dokáže nezaujímavej všednej miestnosti vdýchnuť originalitu a charakter.

Tapety šli veľmi zásadne dopredu. V materiáloch, vlastnostiach, dizajne, aplikácii a v dostupnosti. Ale pozor! Nie je tapeta, ako tapeta, aj keď môže byť extra kvalitná a veľmi drahá, pre vás nemusí byť tým správnym riešením. Stretávame s množstvom požiadaviek, no len niektoré sa dajú splniť. Ak nechcete aby bolo vidieť spoje, nechoďte do lesklých tapiet, ale zmierte sa s tým, že spojov medzi tapetami sa nezbavíte. Niekedy sa dokonca priznávajú a sú želaným efektom.

Často krát tapety volíte do detských izieb, kde deti radi čmárajú po stenách. Vyčistiť tapetu však môže byť niekedy oveľa komplikovanejšie, než premaľovať stenu. Treba sa pripraviť na častejšie obmenu tapiet a voliť lacnejší variant.

Medzi najnovšie trendy patrí tapetovanie kúpeľni a wellness priestorov kde je nepretržitá vlhkosť na dennom poriadku. Tieto tapety majú vysoko odolné hydroizolačné vlastnosti a inštalácia vyžaduje precízny proces, ktorý však prinesie neuveriteľný pôžitok každodennému času strávenému vo vašej kúpeľni.

Tapety sú naša láska, pretože možností je nekonečne veľa, navštívte náš showroom v OD Light Park a my vás týmto svetom radi prevedieme. 

 

Prezrite si výrobný proces, ručne spracovaných tapiet s použitím prírodných materiálov:

1. Storytelling of the Raw raffia & Paper Sculpture collections

2. LIVRET_PACKAGING-ECOFRIENDLY

3. _EKO_byvanie_jesen_2022_VYRADENIE_OK_jednostranne

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Kontaktujte nás

Dodávatelia

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám