Villanova
Villanova

Villa Nova: Mladá a dynamická značka s nevídaným štýlom

Spoločnosť Villa Nova, hoci nemá stáročia histórie za sebou, ale je súčasťou svetoznámej materskej spoločnosti Romo Group. Je dôležité pripomenúť toto prepojenie, pretože jej matka Romo Group garantuje kvalitu výrobkov od Villa Novy. Dôležité však je , že vďaka svojmu "mladému veku" sa Villa Nova nebojí experimentovať a prináša na trh nevšedné dizajny a riešenia v oblasti interiérového dizajnu . Sami sa hrdia dostupným štýlom, ktorým sa presadzujú.

Spolupráca s Villanovou je pre nás veľmi príjemná, pretože je to mladá a dynamická značka, ktorej filozofiou je vytvárať moderné a všestranné látky a tapety. Dokážeme si na nich spoľahnúť a zatiaľ sme nezažili situáciu, kde by bola kvalita ich výrobkov sporná alebo by bol nespokojný klient. Ich dizajnéri sú prítomní v každom kroku výrobného procesu - od sledovania aktuálnych trendov, cez tvorbu nového dizajnu až po samotnú výrobu a dokončenie produktu, či už ide o novú záclonu, záves alebo tapetu.

Vyberte si výrobky od Villa Novy a zažite moderný a štýlový interiér. Ich látky a tapety prinášajú nové impulzy do vášho priestoru a umožňujú vám používať svoju kreativitu a osobný štýl. S našou pomocou si vyberiete tie produkty od Villa Novy a vytvoríte si správne jedinečný domov či kanceláriu.

Napíšte nám Zavolajte nám