Inovácie sa týkajú aj sveta záclon. Hýbeme sa vpred, aby sme zákazníkom prinášali nové štýly, riešenia, materiály a vytvárali tak príjemné, kvalitné a funkčné priestory. Správne zvolené záclony dokážu zlepšiť náladu v kancelárii, vytvoriť dojem luxusu nenápadným spôsobom, dokonca pomôcť voľnejšie dýchať a, samozrejme, urobiť z chladného domu domov.

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Dodávatelia

Saum & Viebahn je opäť jedna z mála firiem, ktoré si spolupráce vyberajú. Môžu si to dovoliť. To, čo vychádza z ich dielní, je totiž vzorka nekonečnej kreativity, dizajnu a dotyku lahodiacich materiálov. Tradícia tejto berlínskej firmy sa viaže až do roku 1900. V súčasnosti zamestnáva asi 140 zamestnancov a väčšina kolekcií sa vyvíja vo vlastnom ateliéri, preto výsledok ich práce je obrovská paleta luxusných záclon a závesov, vhodných tak do bytov, domov, ako aj kancelárií a komerčných priestorov. Byť ich partnerom, je obrovské privilégium.

O Francúzoch sa zvykne hovoriť, že je s nimi ťažká komunikácia, alebo že sú odťažití. Dovoľte, aby sme vám to vyvrátili. Predstavujeme vám nášho parížskeho partnera, ktorý udáva trendy na trhu s dekoračnými látkami, krajkami, stuhami a inými a doplnkami od roku 1928. Ich výrobky môžete vidieť na zámku Versaille, v Bolshoi divadle v Moskve alebo v rôznych prezidentských rezidenciách vo Francúzsku alebo aj inde vo svete. A my môžeme úprimne povedať, že komunikácia s Houles je vždy potešením.

Taliansky partner, ktorý látky sám vyrába z talianskych priadzí. Majú vlastnú patentovanú technológiu, vďaka ktorej vyrábajú kvalitné textílie, odolné voči škvrnám, mastnotám a dokonca aj vode, a pritom si prekvapivo uchovávajú luxusný dizajn. Pýšia sa tým, že svoje výrobky dokončujú s najjemnejšou vodou v Európe s nízkym obsahom minerálov. Tým získava látka na jemnosti a nezaostáva za jej prirodzenými konkurentmi. Tieto textílie radi odporúčame tak do interiéru, ako aj exteriéru. 

Jedinečný Fillipo Uecher čerpá inšpiráciu vo svojom detstve, životných skúsenostiach či z mnohých ciest po svete. V jeho práci je nepochybne vidieť lásku k rodisku, ktorým sú Talianske Alpy a práve tento kus neuveriteľnej prírody sa odzrkadľuje predovšetkým v materiáloch, ktoré využíva. Ľan je Fillipov najobľúbenejší materiál a pracuje s nim delikátne a majstrovsky zároveň, a pritom šetrne k prírode. Priadze z alpaky, kašmíru či ovčej vlny spracováva vo vlastnej talianskej valcovni navrhnutej podľa tradícii predkov. Všetko s ohľadom na udržateľnosť a prírodu. 

Kirkbydesign je pomerne mladá značka, ktorá je súčasťou nášho partnera ROMO group. Táto spoločnosť sa úzko profiluje na moderný dizajn, s vysoko kvalitnými látkami, dobre vyskladanou paletou farieb a, predovšetkým, za dostupnú cenu. Ich prioritou je odolný materiál, s moderným dizajnom, ktorý si ale ponechá prírodu tak vo výzore, ako aj v dotyku. 

Všetky služby

Závesy

Luxusné závesy na mieru

Zistiť viac

Tapety

Luxusné tapety

Zistiť viac

Koberce

Luxusné a kvalitné koberce - domov aj do kancelárie

Zistiť viac